JOQ Albania
Home

Po shihte pamjet nga kamerat e sigurisë, menaxheri i biznesit pikas figurën e çuditshme: Dukej si vajzë e vogël
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 30/10/2019 13:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Menaxheri i një pub-i ka mbetur i habitur kur u ka hedhur një sy pamjeve që kishin marrë kamerat e sigurisë në biznesin që ai drejton.

Në pamjet e frikshme, që janë filmuar vetëm një javë para Halloween-it, duket një figurë e pazakontë thuajse e tejdukshme.

Videoja është filmuar më 23 tetor ndërsa në pamje duket një punonjëse e ‘Lamb and Lion’ që rregullon tryezat pas shërbimit të mëngjesit, rreth orës 10.30 paradite.

32-vjeçari tha se kërceu nga frika kur vuri re figurën e çuditshme ndërsa kontrollonte pamjet e kamerave të sigurisë.

Edhe pse nuk dihet ende se për çfarë bëhet fjalë, thuhet se hija në video ngjan si një një vajzë e vogël. Sikur të mos mjaftonte kjo, konsumatorët e këtij vendi në Nju Jork kanë raportuar më herët për aktivitet paranormal.

Një prej tyre ishte shprehur se kishte dëgjuar të qarat e një fëmije në dhomën sipër.

Lee këmbëngul se pamjet nuk janë të edituara dhe thotë se edhe më skeptikët mund të nisin të dyshojnë pasi e kanë parë videon.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania