JOQ Albania
Home

Ronaldo nuk e njeh humbjen, tregohet i “pamëshirshëm” edhe ndaj djalit të tij
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 28/10/2019 14:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ronaldo do të fitojë gjithmonë, nuk ka fare rëndësi se ku luan dhe kundër kujt luan.

Së fundmi, portugezi ka zhvilluar një lojë me djalin e tij brenda avionit të tyre privat.

Ata kanë sfiduar njëri-tjetrin në sportin e basketbollit të improvizuar.

Fituesi? Padyshim që Ronaldo i madh.

Nga ana tjetër, vogëlushi duhet të pranojë humbjen dhe të kuptojë se i duhet ende punë të arrijë babain e tij.

Ndërkaq, duhet të ‘durojë’ edhe festimin e të atit. Pamjet kanë bërë xhiron e internetit: