JOQ Albania
Home

Ofronte para për djemtë që pranonin të lidheshin me të, milionerja e re jep lajmin: Pres fëmijë me një mikun tim
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 28/10/2019 10:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jane Park ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë, të cilin ajo e ka ngjizur me një mik.

Pasi fitoi lotarinë në moshën17-vjeçare, asaj nuk po i ecte mirë me marrëdhëniet kështu që filloi të ofronte para, të cilat i kishte me shumicë, për personat që do dilnin me të.

Gjithsesi tashmë 23-vjeçarja po shpreson së fëmija do ta ndihmojë që të gjejë lumturinë që e ka kërkuar prej vitesh.

Si duket, sërish nuk ka mundur të gjejë partner, pasi 'Barry' thjesht ka ndihmuar në ngjizjen e fëmijës dhe nuk janë në një marrëdhënie bashkë.

Duke folur për Mirror, ajo tha:

Të gjithë besojnë se të blesh një makinë të re është shumë emocionuese, por të dalësh për të bleë karrocë për fëmijën është 10 herë më emocionuese. Kjo (ndjenjë) është diçka që nuk mund ta blesh me para. Për herë të parë në jetën time kam dikë që më do mua dhe jo llogarinë time bankare.”

Qëkur fitoi lotarinë Jane-s nuk i ka ecur dhe aq mirë në jetën dashurore. Ka pasur vetëm dy të dashur, por asnjëri prej tyre nuk ‘bënte’. Duke qenë se u bë milionere në moshë të re, ajo druhej se njerëzit e donin vetëm për paratë.

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania