JOQ Albania
Home

Horoskopi ditor nga Paolo Fox, ja si do të jetë kjo e diel për të gjitha shenjat
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 27/10/2019 0:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ky është horoskopi për ditën e diel, 27 tetor 2019, që JOQ Albania sjell për ju.

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Kohët e fundit keni qenë të stresuar dhe e keni të nevojshme që të qetësoni mendimet. Mundohuni që të gjeni stimuj të ri dhe vazhdoni që të ecni përpara duke larguar energjitë negative. Ajo që ju nevojitet edhe një e diele e këndshme ku të mund të qetësoheni dhe të mbusheni me energji pozitive.

Demi

Nesër do të jetë një ditë mjaft e veçante pasi do të merrni shumë dashuri. Nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi mos u stresoni dhe mos e fajësoni veten për këtë. Mos harroni që përpara keni plot mundësi të tjera.

Binjakët

Dita e nesërme do të jetë shumë e ngarkuar. Do keni shumë punë që nuk keni mundur që t’i përfundoni gjatë javës. E diela për ju do të kalojë mes dokumenteve dhe do ju shkaktojë shumë stres dhe nervozizëm.

Gaforrja

Më në fund për ju do të jetë një ditë pushimi ku do të keni mundësi të rikuperoni energjitë e humbura gjatë javës. Nesër do merrni shumë dashuri dhe do t’i tregoni partnerit/partneres tuaj që marrëdhënia që ju keni është e vërtetë jo për një interes momental. Kërko për një mënyrë të veçantë për të shpenzuar kohë cilësore.

Luani

Nesër do keni një ditë që do e kaloni duke u menduar. Fatkeqësisht do jenë mendime negative pasi pavarësisht përpjekjeve të mëdha gjërat nuk po shkojnë ashtu siç duket. A mendoni se ka ardhur koha të provoni diçka tjetër?

Virgjëresha

Një keqkuptim ka bërë që të kaloni një javë jo fort të mirë pasi keni pasur disa mosmarrëveshjeve me partnerin tuaj. Por për fatin tuaj të mirë e diela do të qetësojë gjërat. Do të organizoni një udhëtim jashtë qytetit për të qetësuar situatën.

Peshorja

Ju nuk do të keni një humor të qëndrueshëm. Përkundrazi do të pësoni disa ndryshime të vazhdueshme dhe nuk do të mund t’i shihni gjërat qartë. Me pas do keni mundësi që t’i diskutoni problemet më një mik që do t’iu ndihmojë të kaloni këtë situatë të vështirë.

Akrepi

Do të keni një ditë shumë pozitive ku të përqendroheni vetëm tek marrëdhënia juaj një çift. Dita e nesërme do jetë perfekte për të forcuar akoma më shumë marrëdhënien me parterin.

Shigjetari

Nesër do të jetë një ditë me shumë fat. Në punë gjërat po ju shkojnë shumë mirë por për sa i takon marrëdhënies tuaj intime nuk i keni punët edhe aq mirë. A jeni të sigurt për vendimet që keni marrë në kohët e fundit?

Bricjapi

Kohët e fundit keni qenë shumë të lodhur dhe të dielën keni vendosur të mos bëni asgjë dhe të rrini kot. Por kujdes, mos e teproni sepse dita e hënë është te dera dhe javën që vjen do keni shumë angazhime dhe duhet të jeni në formë.

Ujori

Nesër do jeni plot me energji që do ju ndihmojnë të kryeni disa detyra shumë të rëndësishme. Gjithsesi mos e teproni dhe mundohuni që të shijoni ditën e diel sidomos në mbrëmje.

Peshqit

Për personat e kësaj shenje do të jetë një e diel pozitive. Do jeni në gjendje që t’i alternoni në mënyrë efektive angazhimet që keni me miq dhe familjarë. Gjithsesi mos harroni që duhet të fitoni energjinë që do u duhet gjatë javës. Dita do të ‘rrëshqasë’ pa problem dhe ju do i kombinoni aktivitetet që keni planifikuar me efektivitet.

Burimi:TPI|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania