JOQ Albania
Home

E dashura e Ronaldos “tërbon” tifozët me fotot e saj të fundit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 21/10/2019 18:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Georgina Rodriguez, e dashura e Cristiano Ronaldos ka postuar së fundmi disa foto në rrjetet sociale ku duket e mahnitshme.

Edhe pse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë, bukuroshja argjentinase duket në formë perfekte dhe linjat e saj trupore janë për t’u pasur zili.

Fotot e saj të publikuara së fundmi në “Instagram” janë pëlqyer jashtëzakonisht shumë, madje njëra prej tyre ka arritur plot 1.8 milionë pëlqime.

Mesa duket, një nga sekretet që Ronaldo është gjithmonë i drymëzuar, është pikërisht… Georgina Rodriguez.