JOQ Albania
Home

Tifozja e United provokon fansat e Liverpool, ja çfarë shkruan mbi gjoksin e saj
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 20/10/2019 21:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Manchester United dhe Liverpool është një nga ndeshjet me rivalitetin më të madh në Angli. Rivaliteti është aq i madh sa e kalon fushën e lojës dhe zhvendoset shpesh herë në shkallët e stadiumeve.

Para stratit të sfidës, vëmendjen e mori bukuroshja Lucy Nicholson e cila njihet si një fanse e zjarrtë e Manchester United.

Pak minuta para ndeshjes, Lucy ka postuar një foto ku në gjoksin e saj shkruan F**k Liverpool.

Një foto mjaft provokuese që pavarësisht se ishte kundër “The Reds” nuk ka mbetur pa u parë dhe admiruar edhe nga vetë tifozët e Liverpool.