JOQ Albania
Home

Nuk do t’ju zhgënjejnë kurrë/ Meshkuj, femrat e këtyre shenjave ju ofrojnë gjithçka që dëshironi
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 20/10/2019 1:01

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shpesh ndodh që në marrëdhëniet ndërnjerëzore, me disa persona është më e lehtë të përshtatemi dhe të merremi vesh se me disa të tjerë.

Sipas astrologëve, kjo ndodh për shkak të karakteristikave të ndryshme që kanë shenjat e Horoskopit, që mund të përcaktojnë mbarëvatjtjen e raporteve mes personave.

Astrologët kanë zbuluar femrat e tre shenjave të Horoskopit, të cilat nuk do ta zhgënjejnë kurrë një mashkull.

Ato janë: 

Peshqit: Femrat e kësaj shenje kur bien në dashuri japin trupin dhe shpirtin për partnerin e tyre. Edhe në raste mosmarrëveshjesh ato hapin rrugë dhe nuk mendojnë për ndarje. Dëgjimi dhe komunikimi janë pikat më të forta të tyre.

Shigjetari: Me një natyrë mjaft mbrojtëse, femrat e kësaj shenje mendojnë më shumë për tjetrin sesa për vete. Ato bëjnë gjithçka për ta pavarësisht mundit që do ju kushtojë. Për shigjetaret lumturia e atij që duan është mbi gjithçka, shkruan "Dritare". Nëse keni pranë një femër të tillë mos e lini t’iu ikë nga duart sepse ajo do dijë t’iu ofrojë dashuri, ëmbëlsi dhe optimizëm. Ajo do dijë gjithashtu t’ua ndriçojë jetën dhe t’ua bëjë atë më të bukur.

Bricjapi: Pamja ndonjëherë të zhgënjen dhe kjo përshtatet më së miri me femrat e kësaj shenje. Ndryshe nga sa mund të duken ato janë burim optimizmi dhe mjaft të përkushtuara për personin që kanë në krah. Pranë tyre do ndiheni edhe më të zotët për të arritur objektivat dhe do jeni më të motivuar.