JOQ Albania
Home

39-vjeç, por Ronaldinho nuk e humbet magjinë/ Ja asisti magjik që dha në ndeshjen e fundit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 19/10/2019 15:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ronaldinho zotëron një elegancë dhe klas të jashtëzakonshëm në futboll.

Legjenda e futbollit brazilian, edhe pse i ka 39-vjeç mbi supe, sërish vijon të dhurojë spektakël në fushën e blertë, sa herë që i jepet mundësia.

Së fundmi, në ndeshje bamirësie ai ka treguar edhe njëherë talentin e tij.

Dukshëm me disa kilogramë më tepër, Ronaldinho dhuron një asiste pefekt për shokun e skuadrës që do e kishte zili ç’do futbollist.

Ndiqeni: