JOQ Albania
Home

I vetëm përballë portierit, Messi bën gafën e pabesueshme
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 19/10/2019 14:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Barcelona është duke luajtur në këto momente në transfertë ndaj Eibarit dhe deri tani po fiton me rezultatin 0-1, me gol të shënuar nga Griezmann.

Një episod gjatë ndeshjes, ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Në minutën 31-të të ndeshjes, argjentinasi kishte rastin që të dyshfishonte rezultatin, por ka bërë më të vështirën.

Messi doli përballë me portierin dhe u mundua që të driblonte edhe këtë të fundit, por ai kuptoi gjithçka dhe me një ndërhyrje të mirë shpëtoi portën e tij

Ja pamjet: