JOQ Albania
Home

I shoqi i dënuar me 5 vite burg, modelja shqiptare: Ka marrë grua dhe pornostare
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 19/10/2019 13:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E martuar prej pak kohësh me biznesmenin rumun Dragos Savulescu, i cili është dënuar me 5 vite burg nga shteti i tij, modelja shqiptare Angela Martini ka hedhur poshtë sëfundmi zërat për divorc mes tyre. Ajo u tërhoq nga bota e modës pas martesës me biznesmenin, ndërsa kohët e fundit ka konfirmuar se është në krah të të shoqit.

Dragos Savulescu, është dënuar me 5 vite burg. Pas lajmit të bujshëm të ndarjes, Angela Martini vendosi të tregonte të vërtetën. Teksa reagoi për revistën “Who”, Angela jo vetëm konfirmi se nuk ka asnjë divorc mes çiftit, por shtoi se dënimi i të shoqit është tërësishtt politk.

Që nga ai moment, Martini vazhdon jetën e saj, kryesisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkohë është tejet aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ka publikuar një shkrim lidhur me gratë shqiptare.

Ajo shkruan:

Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një bashkëshorte, infermiere, pornostare, shefe kuzhine, përkrahëse të flaktë dhe investiguese private në të njëjtën kohë. Përveç pjesës së shefes së kuzhinës, pjesa tjetër është ok”.

Duket se në këtë mënyrë Anxhela përshkroi edhe rolin e saj si bashkëshorte, ndërsa postimin e ka shoqëruar me një këngë shqiptare.