JOQ Albania
Home

Romancë e re për Neymarin, kjo është bukuroshja që po ‘trullos’ brazilianin
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 16/10/2019 10:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Përveç fushës së futbollit, Neymar shkëlqen edhe jashtë saj. Braziliani njihet nga të gjithë edhe si një "Don Zhuan" i cili i ndryshon vazhdimisht të dashurat e tij.

Së fundmi, një histori e re dashurie duket se po lind për "yllin" e PSG-së.  Kohët e fundit, ai është duke flirtuar me modelen Natalia Baruliçi.

Bukuroshja e cila numëron plot 2 milionë e 500 mijë ndjekës në “Instagram”, shfaqet tepër joshëse në fotot e saj në rrjetet sociale.

Sipas medias braziliane “O Dia”, kohët e fundit, Natalia dhe Neymar, janë parë së bashku në Paris, teksa janë takuar disa herë.