JOQ Albania
Home

Aktorja shqiptare zmadhon gjoksin, harron fotot kur e kishte të vogël
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13/10/2019 10:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Arta Nitaj është tepër e re në moshë, por arriti suksesin falë pjesëmarrjes së saj në serialin “O sa mirë”. Aktorja me origjinë nga Kosova numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale dhe kjo e bën atë të jetë mjaft aktive.

Ajo publikon herë pas here foto e video provokuese, ku duken hapur pjesët joshëse të trupit, mes së cilave edhe gjoksi. Kohët e fundit është vënë re një rritje e dukshme e “parakolpit” të aktores.

Siç mund të kuptohet, ajo ka zmadhuar përmes kirurgjisë estetike, me disa numra gjoksin e saj. Tashmë ai është më i rrumbullakosur, i ngritur dhe i formësuar, në krahasim me fotot e mëparshme.

Po të krahasojmë disa foto të bëra vetëm pak vite më parë, me foto nga ditët e sotme mund të dallohet fare mirë, që për disa nga këto forma kanë ndihmuar dhe ndërhyrjet.

Fotografitë tregojnë se aktorja e njohur ka berë gjoksin dhe këtë mund ta vërtetoni vetë me sytë tuaj pasi të shikoni fotot e mëposhtme: