JOQ Albania
Home

Ferrari rrotullohet disa herë, aksident i frikshëm i kampionit të boksit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 11/10/2019 18:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Teksas dhe protagonist është bërë kampioni i botës në peshat e lehta në boks, Errol Spence Jr.

Akualisht, ai është duke luftuar me jetën pasi u përfshi në një aksident të rëndë me Ferrarin e tij.

Boksieri i njohur humbi kontrollin duke dalë nga rruga rreth orës 3 të mëngjesit të ditës së enjte në Teksas, teksa është nën kujdesin e rreptë të mjekëve.

Mësohet se 29-vjeçari nuk e kishte vendosur rripin e sigurisë dhe nuk dihet si do të shkojë fati i tij.