JOQ Albania
Home

“Pse je kaq e egër dhe e ftohtë”, ja çfarë shkruan Marsida Qatja në Facebook-un e saj
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/10/2019 16:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/