JOQ Albania
Home

Burri i Marsidës interesohet nga Gjermania për ish-të dashurin e gruas: Më dërgo foto, ç’po bëhet?
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/10/2019 14:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/