JOQ Albania
Home

Publikohen pamjet nga ngjarja në Kavajë, Haxholli i shtrirë dhe i qëlluar në qafë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/10/2019 11:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/