JOQ Albania
Home

Përplaset me makinë aktori i njohur shqiptar
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 09/10/2019 19:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Aktori i famshëm i humorit Albano Bogdo është përfshirë në një aksident automobilistik. Ngjarja ka ndodhur tek zona e ish-parkut të autobusëve në rrugën e Kavajës në kryeqytet.

Vizion plus ka publikuar fotot ku aktori duket se është trembur shumë. Ai ka qenë në taksi dhe mjeti më të cilin ai po udhëtonte është përplasur me një tjetër mjet.

Pas aksidentit aktori nuk ka pësuar dëmtime serioze. Ai duket që ka dalë nga makina me këmbët e tij dhe është ulur në një trotuar në cep të rrugës për të marrë veten.