JOQ Albania
Home

E FUNDIT/ Arratiset nga burgu i Rrogozhinës i burgosuri
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 09/10/2019 17:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një i burgosur ëstë arratisur nga burgu i Rrogozhinës. Sipas burimeve, i burgosuri Fatjon Bushgjoka kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.

Bushgjoka është dënuar për vjedhje me dhunë.

Policia po punon për gjetjen e Fatjon Bushgjoka dhe ta rikthej atë në qeli për të kryer dënimin.