JOQ Albania
Home

I doli videoja ku bënte sikur arrestonte tre vajza me të brendshme, e pëson keq oficeri i policisë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09/10/2019 12:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një oficer policie nga Florida është hequr përkohësisht nga puna pasi në rrjet filloi të qarkullonte një video në të cilën ai duket duke ‘arrestuar’ tre vajza me të brendshme.

Gjatë videos të shpërndarë në rrjet, William Beeker hiqet sikur ka prangosur tre vajza pothuajse pa rroba në ambiente të jashtme.

Pasi pamjet u ndanë në Instagram, departamenti i policisë për punë të brendshme filloi hetimet.

Praktikisht Beeker mund të shihet teksa i vë në radhë tre vajzat, njëra prej të cilave është modelja e Playboy, Francia James dhe i drejton nga hyrja e komisariatit.

Sa i përket vajzave, ato kanë pranga në duar dhe shumë pak rroba veshur.

Videoja është shpërndarë edhe nga modelja James dhe është parë më shumë se 644,000 herë.

Bashkë me videon, ajo shkruante:

Të pëlqejnë gocat e këqija apo ato të mirat? Kush do të na shpëtojnë ne tani?

Burimi:LAD BIBLE|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania