JOQ Albania
Home

Postoi foto me bishën që kushton plot 3 milionë dollarë, rrjeti “kryqëzon” Kylie Jenner
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 08/10/2019 20:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kylie Jenner me sa duket po e merr veten më të mira pasi nuk ka nguruar që të blejë një Bugatti Chiron që kushton jo pak, por 3 milionë dollarë.

Ajo ka nxituar që ta postojë menjëherë në instagran blerjen e re, por është detyruar që ta fshijë shumë shpejt.

Disa nga fansat e saj kanë reaguar ashpër në postimin e  bukuroshes. Sipas tyre shpenzime të tilla janë të pa tolerueshme pasi ndërkohë që ajo së bashku me familjen e saj shpenzojnë pa fund para për makina luksoze, ka njerëz të tjerë nëpër botë që nuk kanë bukë të hanë.

Njëri prej tyre shkruan:

Si mund ta justifikoni blerjen e kaq shumë veturave, kur ka njerëz që nuk kanë para për të ngrënë. Me ato para që keni shpenzuar për këtë makinë mund të kishit ushqyer një fshat për të paktën një vit”.

Kaily është mjaft e pasur falë kompanisë së saj të kozmetikës. Ajo u shpall edhe si miliarderja me e re në botë. Kompania e saj vlen plot 900 milionë dollarë.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania