JOQ Albania
Home

Ngjarje e rëndë/ I dashuri vret 19-vjeçaren
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 08/10/2019 16:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Rusi.

Një 19-vjeçare e identifikuar si Elisaveta është gjetur e pajetë, me pjesët e trupit të ndarë në rrugë.

Kanë qenë disa fëmijë që kanë parë kokën e saj të binte nga kati i 12-të i një blloku banesash.

E reja ishte striptiste në një klub të quajtur Zazhigalka në Rusi. I arrestuar për ngjarjen e rëndë është një 38-vjeçar, i cili dyshohet se është edhe i dashuri vajzës.

Ai është arrestuar si i dyshuar për hedhjen e pjesëve të trupit të saj nga ballkoni. Ngjarja është ende e pazbardhur nga policia lokale.

Burimi: Metro | Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania