JOQ Albania
Home

Gazetarja e Supersportit turpëron keq lojtarin e Flamurtarit: Ai më shkruan vazhdimisht
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 07/10/2019 16:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Qëndresa Krelani, është një nga gazetaret sportive më të komentuara në Kosovë. Ajo punon te Supersport Kosova dhe njihet nga të gjithë edhe për format seksi, apo fotot provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel, teksa gjatë emosionit ka zbuluar edhenjë detaj interesant nga jeta private.

E pyetur se cili futbollist flirton me të, Qëndresa nuk nguroi të jete një përgjigje duke etiketuar lojtarin e Flamurtarit të Prishtinës, Gentrit Dumanin.

Ajo u shpreh:

Një futbollist që luan për Flamurtarin e Prishtinës, emri i tij është Gentrit Dumani dhe më shkruan mua, i kërkoj falje që e thashë emrin e tij këtu”.