JOQ Albania
Home

“Sa të dashura ke pas?”, Majk të lë pa fjalë me përgjigjen e tij
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 06/10/2019 11:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Majk ishte i ftuari special mbrëmë në natën e parë të emisionit “Klanifornia”, nën drejtimin e Marina Vjollcës. Këngëtari i njohur u përball me disa pyetje vërtet pikante gjatë një interviste me Marinën, shumica e të cilave ishin për jetën e tij private.

Majk tregoi mes të tjerave se ka dalë me një vajzë të famshme për publikun shqiptar, edhe pse kurrë nuk do ta tregojë emrin e saj. Gjithashtu ai u shpreh se nuk ka pasur më shumë se një lidhje të vërtetë, dhe çuditërisht ka pasur vetëm një “lidhje tamam”.

Aktualisht këngëtari deklaroi se është single.

Pjesë nga intervista:

Sa është numri i të dashurave që ke pasur?

Majk: Një! Lidhje tamam kam pasur vetëm një.

Ke dalë ose je ngacmuar me një vajzë të njohur që publiku nuk e di?

Majk: Po, por kam dalë pikërisht për atë që mos ta marrë vesh publiku, dhe s’do ta marrë kurrë vesh.

Ishte e suksesshme apo është e suksesshme?

Majk: Po.

Patët diçka më shumë?

Majk: Po.

Bionde apo brune?

Majk: Të dyja.