JOQ Albania
Home

Nga aktore e Disney, vajza nis të luajë nê filmat me pullë të kuqe
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 05/10/2019 9:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Matiland Ward ka qenë protagoniste e një prej serialeve më të famshëm të Disney TV në vitet 90, “Boy Meets World”, një komedi familjare. Tani ka vendosur të bëjë porno.

Kalimi nga kanali familjar e për fëmijë te industria për të rritur ka tërhequr vëmendjen e shumë medieve në SHBA.

42-vjeçarja flokëkuqe, e cila ka luajtur gjithashtu edhe në filma të tjerë familjarë, thotë se kur kishte lexuar skenarin, ishte habitur që një prodhim pornografik mund të kishte material aq të mirë nga ana artistike.

Ward do të shfaqet si një grua e pafajshme në këtë film, e cila fillon të dalë nga guaska dhe të futet në një botë të re e të pazbuluar.