JOQ Albania
Home

“Dëgjova të bërtitura”, roja i sigurisë sheh çiftin duke bërë seks në makinë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 03/10/2019 21:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një çifti në Kaliforni me sa duket u ka shkuar aty ku nuk mban më, pasi kanë vendosur që të kalojnë disa momente intime në publik pa u shqetësuar se ka njerëz vërdallë.

Çifti kishte parkuar makinën në një zonë të populluar dhe kishin nisur të kryenin marrëdhënie intime. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e banorëve ka qenë gruaja e cila herë pas herë lëshonte ndonjë rëndim të pakontrolluar.

Një oficer sigurie ka vënë re skenën dhe ka nxituar që të marrë celularin për të filmuar ngjarjen e plotë. Madje ka tentuar edhe t’u prishë rehatin.

Ai thotë për The Sun:

Pasi ndalova regjistrimin u përpoqa që t’i frikësoje duke afruar makinën time. Por në momentin që unë u afrova ishte shumë vonë sepse ata pothuajse kishin mbaruar dhe gruaja doli nga makina dhe po rregullohej".

Në vendin ku ishte “parkuar” çifti po kalonin shumë fëmijë të shoqëruar nga prindërit por kjo sërish nuk ka qenë një problem për ta.

 

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/