JOQ Albania
Home

Tifozët i kërkojnë gazetares të nxjerrë gjoksin, ja si reagon ajo
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 30/09/2019 15:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një episod i veëantë ka ndodhur ditën e djeshme në stadiumin San Paolo të Napolit ku vendoasin luanin me Breshian ndeshjen e radhës në Serinë A.

E pranishme në stadium ka qenë edhe gazetarja e njohur sportive në Itali, Dileta Leota. Format e saj trupore tërhoqën vëmendjen e tifozëve të cilët nisën ta ngacmonin menjëherë.

Ata i kërkuan asaj që të nxjerrë në pah gjoksin, ndërsa padyshim që përgjigja e Leotës ishte negative. Megjithatë, ajo këtë kërkesë e mori me sportivitet dhe më pas i ka përshëndetur tifozët napoletanë.