JOQ Albania
Home

Këngëtarja shqiptare zgjedh Robert Berishën për të kaluar një natë: Nora le të më fali sepse Roberti është beqar…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 28/09/2019 16:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve shqiptare me linjat më të bukura trupore dhe këtë nuk mund ta mohojë askush. Një prej çifteve më të pëlqyer të showbizit shqiptar u ndanë në mënyrë të bujshme pasi lidhja e tyre martesore përfundoi në gjykatë.

U përfol fillimisht se Nora ishte e lidhur me një avokat të njohur ndërsa Roberti me një modele me të cilën ishte parë shpesh kohët e fundit.

Pas ndarjes së bujshme shumë modele janë vënë në 'ndjekje' të Robertit dhe shumë djem po përpiqen të bëjnë për vete Norën.

Këngëtarja e njohur shqiptare Jeta Faqolli ka zgjedhur Robert Berishën, si kandidat me të cilin do kalonte një natë, pas një interviste në “Mirage” ku iu kërkua të zgjidhte mes tij dhe Lorik Canës, i cili është i martuar.

Pyetja

Gazetarja: Me kë do e kaloje një natë, me Lorik Canën apo me Robert Berishën?

Jeta: Ah, po tani, Nora le të më fali sepse Roberti është beqar dhe atë po zgjedh.