JOQ Albania
Home

Familja e Snoop Dogg në zi, ndërron jetë nipi i tij i vogël
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 28/09/2019 8:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Familja e reperit Snoop Dogg është në zi. Ai dhe gjithë të afërmit janë duke vuajtur për ndarjen e papritur nga jeta të nipit të reperit, Kai Love. Foshnja ndërroi jetë në mënyrë të papritur në 25 shtator, 10 ditë pasi erdhi në jetë.

Lajmi është bërë i ditur nga i biri i Snoop dhe babai i foshnjës, 25-vjeçari Corde Broauds. Corde bëri lajmërimin në rrjetet sociale, teksa publikoi edhe një video të fëmijës së vogël të mbështjellë me një batanije.

Në video duket një fëmijë i vogël, i cili puth të sapolindurin. Foshnja që ndërroi jetë ndodhet në krahët e së ëmës, në dhomën e bebeve të sapolindura.

Përbri videos, Corde shkroi:

Kai Love 9/15/19 – 9/25/19 Im bir Kai solli shumë dashuri dhe pozitivitet në këtë botë. Energjia e tij do të na shoqërojë dhe këto 10 ditë plotë me dashuri do të jenë të veçanta për ne. Le ta çmojmë të gjithë jetën, sa kohë jemi ende këtu! Faleminderit!”

***

Burim: DailyMail |Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania