JOQ Albania
Home

Dikur “motra”, Kejvina tregon pse nuk flet me Françeska Jaçen
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23/09/2019 9:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dikur ishin mike shumë të mira dhe kudo i shikoje pranë njëra-tjetrës. E kemi fjalën për Kejvina Kthellën dhe Franceska Jaçen, të cilat prej pak kohësh nuk frekuentohen më si më parë.

E ftuar në “Mos i fol shoferit”, Kejvina ka treguar pse dy vajzat kanë prishur marrëdhënien e mirë që kishin. Velina e Ermalit është pyetur se pse nuk flet më me Françeskën sepse tashmë ato as nuk i pëlqejnë postimet e ndjekin më njëra-tjetrën në Instagram.

Kejvina shprehet se tashmë është më mirë që të qëndrojnë larg njëra – tjetrës duke mbajtur një distancë të caktuar sepse kështu do ishte më mirë .

Dukej dhe nga shqetësimi i saj kur u pyet “Se çfarë ndodhi midis tyre”siç duket vajzat do kenë pasur hatërmbetje shumë të forta përderisa kanë vendosur diçka të tillë .