JOQ Albania
Home

Vazhdon tërmeti në Durrës, çifti feston në det për dëmet e vogla
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 22/09/2019 14:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Tërmeti i djeshëm krijoi shumë panik dhe ankth tek qytetarët, por mesa duket jo të gjithë e kanë përjetuar keq. Ka nga ata që edhe në situata të vështira, gjejnë kohë për të kënaqur veten.

Pavarësisht se Durrësi ishte një nga zonat më të prekura të tërmetit, një çift të rinjsh nuk duan t’ia ‘dinë’ fare.

Ata janë filmuar në det duke ‘shijuar’ njëri – tjetrin, pa u merakosur fare se rreth tyre mund të ketë njerëz që i shohin.

Ndiqni Videon: