JOQ Albania
Home

“Ishte shumë e shpifur”, bukuroshja shqiptare tregon për puthjen e parë
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 21/09/2019 7:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është tepër e re në moshë, ama asnjë gjë nuk e ka penguar të arrijë suksesin dhe të jetë një fytyrë e dashur për publikun shqiptar. Ndërsa është parë në ekrane të shumta, këtë herë Kiara Tito duket se ka vendosur të shfaqet në një platformë tjetër.

Tanimë do ta shohim edhe në Youtube, pasi moderatorja ka vendosur t’i përkushtohet kanalit të saj në të cilin do të publikojë momente nga jeta, tutoriale make up e shumë të tjera.

Kiara e ka nisur videon e parë duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave. të cilët janë shumë kuriozë për jetën e saj private.

Ndër pyetjet e shumta që i janë bërë, ka qenë edhe ajo për periudhën kur ka dhënë puthjen e parë.

Kundrejt kësaj pyetjeje, bukuroshja është përgjigjur:

Kur kam qenë 13 vjeç e kam dhënë puthjen e parë dhe ishte shumë e shpifur. Mendova se do ishte si në filma, por ishte krejt e kundërta”.