JOQ Albania
Home

Këta janë tradhëtarët e mëdhenj të horoskopit, të tmerrshëm për të qenë jobesnik
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 20/09/2019 7:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa shenja janë më të prirua të tradhtojnë krahasuar me disa të tjera. Çdo shenjë ka një energji të ndryshme, që e bën më pak apo më shumë të prirur ndaj tradhtisë. Dhe shenja më jobesnike e horoskopit është … peshku.

Personat e lindur nën këtë shenjë, janë nën ndikimin e shtysave emocionale shumë të thella. Janë romantikë dhe ëndërrues. Nëse janë vërtet të dashuruar me partnerin që kanë në krah, nuk tradhtojnë.

Nëse nuk janë shumë të lidhur me personin me të cilin shoqërohen, mund të kenë më shumë se një marrëdhënie njëkohësisht, pa u zbuluar, pasi janë pak gënjeshtarë nga natyra.

Ndjekin impulset dhe duan të qëndrojnë me njerëz që kanë të njëjtin këndvështrim për gjërat. Pra këta njerëz janë jobesnikë, por vetëm nëse nuk janë totalisht të dashuruar me partnerin.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/