JOQ Albania
Home

Hutohen keq shoferët, burri del siç e ka bërë nëna e bën ushtrime në një mbikalim
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 19/09/2019 8:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shoferët që po kalonin poshtë një mbikalimi rreth orës 1 të pasdites kanë marrë një ‘shfaqje’ të vërtetë nga një burrë që kishte dalë pa rroba.

Dëshmitarë të rastit kanë fotografuar një burrë duke bërë ushtrime fizike ndërsa qëndronte tërësisht pa rroba në mbikalim.

Burri pa rroba ndodhej tek mbikalimi në Burton, Staffordshire ndërsa thuhet se po bënte dhe selfie.

Fotot u shkrepën nga një banor që po priste për autobusin në momentin që e pa burrin që kishte dalë në mes të ditës pa rroba.

30-vjeçari, i cili kërkoi që të mbetej anonim tha:

Kjo është gjëja me e çuditshme që kam parë deri më tani. Ai ndjeni aty për disa minuta duke bërë squats. Nuk e di çfarë të mendoj. Kishte shumë njerëz që po e shihnin të habitur."

Si duket ky nuk është personi i parë që del pa rroba nëpër mbikalime. Sipas Mail Online, një tjetër është filmuar duke i dhënë biçikletës siç e kishte bërë nëna në urën Northern Spire në vitin 2018.

Burimi:Mail Online|Përktheu dhe përshtati:JOQ Albania

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/