JOQ Albania
Home

Seksin me Georginën apo një gol kundër Juves? Ronaldo jep përgjigjen 1 milion dollarëshe
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 18/09/2019 18:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në karrierën e tij Cristiano Ronaldo ka shënuar pa fund gola por ama, me sa duket atë më të rëndësishmin, portugezi nuk e ka realizuar në fushën e lojës por jashtë saj.

Gjatë intervistës me Piers Morgan, Ronaldo tha që goli më i bukur që ka shënuar në karrierë është ai përballë juventusit me roveshatë, por me sa duket portugezi ka akoma për të thënë në lidhje me këtë rast.

Gazetari e ka ngacmuar CR7-ën nëse goli i realizuar në portën Buffon është më i bukur se eksperiencat në shtrat me të fejuarën e tij Georgina Rodríguez.

Ronaldo nuk është menduar dy herë dhe sigurisht që ka zgjedhur të fejuarën e tij dhe momentet intime që kalon me të.

Futbollisti shprehet:

Jo, jo, nuk krahasohet me Georgina-n! Jam munduar ta shënoj këtë gol për shumë, shumë vite. Kisha shënuar rreth 700 gola, por nuk e kisha bërë këtë. Mendova: më në fund shënova me roveshatë në lartësi, duke kërcyer bukur. Fakti se i shënova një portieri si Gianluigi Buffon, kundër Juventusit, në Ligën e Kampionëve, e bën atë shumë të veçantë. Jo sepse është goli im, por është vërtet një nga golat më të bukur në histori”.

Në fakt nuk kishte si të ndodhte ndryshe pasi Georgina është një super femër dhe Ronaldo nuk ka si të mos jetë i lumtur pranë saj.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/