JOQ Albania
Home

“Gjeni palmën në foto”/ Tayna “tërbon” meshkujt, pozon në mënyrë provokuese me bikini minimaliste
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 17/09/2019 0:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Reperja kosovare Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit Tayna arriti t'i ngjisë majat e suksesit brenda një kohe të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me këngën "Columbiana", e cila ishte hiti i verës së vitit 2018.

Së fundmi, reperja po vijon ende të shijojë pushimet në Los Angeles, SHBA.

23-vjeçarja nuk ndalet së postuari foto "hot" në Instagram, duke "tërbuar" ndjekësit e saj".

Ajo ka publikuar një foto tejet provokuese, teksa mban veshur një palë bikini minimaliste me ngjyrë të verdhë.

Në përshkrimin e fotos, ajo shkruan:

Gjeni palmën në foto.”

Këngëtarja kosovare i referohet një palme në cep të fotos, e cila mezi dallohet përpara Taynës.

Fotoja ka marrë mjaft pëlqime dhe komente nga ndjekësit, ku nuk mungojnë ata që i thonë se janë gati të lënë gruan dhe fëmijët për të.