JOQ Albania
Home

Jonida apo Besniku, kush pagoi më shumë për dasmën? Kështu përgjigjet çifti i sapomartuar!
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 16/09/2019 23:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Detaje të reja kanë dalë në mediat rozë nga dasma madhështore e moderatores, Jonida Vokshi dhe aktorit, Besnik Krapi.

Ceremonia martesore e çiftit më të ri të showbizz-it shqiptar u organizua për të krijuar një atmosferë tepër argëtuese, ku nuk munguan batutat, lojërat, energjia dhe shakatë.

Një nga momentet e veçanta në dasmën e Jonidës dhe Besnikut ishte loja e çiftit me këpucën, ku Ermal Mamaqi bënte pyetje pikante dhe ata përgjigjeshin duke ngritur këpucën e njëri-tjetrit.

Mirëpo një nga pyetjet e Ermalit ishte tepër e sikletshme.

Ai pyet çiftin:

Cili pagoi më shumë për dasmën?”

Fillimisht Jonida ngriti këpucën e Besnikut duke treguar që ai ka paguar më shumë.

Më pas të njëjtën gjë bëri edhe Besniku, duke ngritur këpucën e Jonidës.