JOQ Albania
Home

Ish-pornostarja e njohur Mia Khalifa i bën DISS të fuqishëm Arsenalit: I mbështes të gjitha skuadrat që ju mundin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 16/09/2019 16:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mia Khalifa, një prej ish-pornostareve më të njohura në botë ka bërë të deklaratë të bujshme përsa i përket skuadrës së Arsenal.

Brunia provokuese ka deklaruar se mbështet të gjitha skuadrat që luajnë kundër Arsenalit.

Ajo postoi sëfundmi në Instagramin e saj një post ku shfaqej duke pirë me fund një birrë të madhe në ndër të “Topçinjve.”

Ajo shpjegoi se po festonte golin e Watford kundër Arsenalit.

Khalifa është mbështetëse e flaktë e West Ham, por përsa i përket Arsenalit, ajo tha:

Unë mbështes të gjitha skuadrat, që mundin Arsenalin”.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/