JOQ Albania
Home

Pas Norës dhe Roberit, u përfol se edhe Tuna u nda nga Patrisi. Ajo i lë të gjithë pa fjalë me gjestin që bën
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 15/09/2019 14:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit pas 13 vitesh lidhje, ka qenë kryefjala e mediave rozë gjatë këtyre ditëve. Lajmi u dha nga vetë Roberti, i cili përmes një postimi në rrjetet sociale deklaroi se i ka dhënë fund dashurisë me Norën.

Mirëpo pak ditë më parë u përfol për një tjetër ndarje në familjen Berisha.

Bëhet fjalë për instrumentistin Patris Berisha dhe këngëtaren Tuna Sejdiu, të cilët u panë duke kaluar pushimet në vende të ndryshme, larg njëri-tjetrit. Por ishte kjo e fundit e cila i hodhi poshtë aludimet, në një reagim në rrjetet sociale ku u shpreh: "2019-ta, robi shkon n’pushime edhe vet".

Tuna iu dha fund këtyre spekulimeve pasi ndryshoi emrin në BIO-s e saj në instagram duke shtuar pas mbiemrin e bashkëshortit për të treguar që ata janë ende bashkë edhe të lumtur.