JOQ Albania
Home

Dasma e Jonida Vokshit/ Bëri saltro në ajër me vrull, Florian Agalliu “thyen qafën” në pistën e xhamit
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 15/09/2019 13:36

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dasma e Jonida Vokshit u kthye në një prej më të përfolurave në mediat rozë kohët e fundit. Ajo u celebrua me partnerin e saj Besnikun pranë perëndimit të diellit dhe nusja dukej e mahnitshme e veshur me një fustan të bardhë shumë fin. Ishte pikërisht mikesha e saj e ngushtë Elvana Gjata ajo që bëri ceremoninë formale.

Të tjera momente nga dasma janë bërë publike dhe një prej më të veçantave ishte edhe kërcimi mbi një pistë xhami.

Të gjithë nisën të performonin aty lëvizjet e tyre, por “dukja” nuk shkoi mirë për moderatorin e njohur Florian Agalliu.

Ai doli në pistë dhe bëri një saltro në ajër që rezultoi shumë e dhimbshme, pasi u rrëzua keqazi.

Fatmirësisht pa asnjë lëndim, moderatori e kaloi gjithçka me të qeshur dhe nisi të kërcente sërish.