JOQ Albania
Home

Pamjet +18 të miliarderes më të re në moshë/ Shfaqet në momente intime të nxehta me partnerin e saj
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 14/09/2019 14:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa ditë më parë miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott "i vunë flakën" rrjetit duke publikuar disa foto të "zjarrta".

Së fundmi ata kanë publikuar edhe disa foto të tjera +18, ku gati në të gjitha Kylie s'ka lënë aspak vend për imagjinatë.

Këto foto ata i kanë realizuar për një set fotografik për revistën “PlayBoy". Në këto foto, çifti shfaqet në momente të nxehta dhe intime.

Në disa foto, ajo i ka mbuluar pjesët e saj intime vetëm me tyl, të cilët e bëjnë edhe më sensuale atë. E në disa të tjera ajo shfaqet edhe e lagur.

Mesa duke miliarderja e re në moshë ka vendosur t'ia "ndezë" keq meshkujve imagjinatën.