JOQ Albania
Home

Të pasmet e mëdha i kushtojnë rëndë notares, ia punojnë keq për formën trupore
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/09/2019 7:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të paturit të pasmet e mëdha është një bekim, por në te njëjtën kohë edhe një mallkim për vajzat.

Për një notare 17 vjeçare i kushtoi garën, pasi ajo skualifikohet. Breckynn Willis jeton në Alaskë në SHBA ku gjatë një gare noti me shkollave të mesme, ajo u skualifikua pasi doli në vendin e parë.

Risultati immagini per Breckynn Willis

Sipas gazetës Anchorage, gjyqtari i garës tha se 17 vjeçarja kishte veshur rroba banje të papërshtatshme, të cilat i nxirrnin në pah vithet. Shumë prej trajnerëve të notarëve të tjerë pretendonin se Breckynn ishte veshur që të tërhiqte vëmendje.

Trajneri i saj ka deklaruar se veshja e saj ishte normale dhe e njëjtë me të gjitha notaret e tjera dhe këtë e vërtetuan edhe organizatorët e garave.

Ato akuzuan gjyqtarin për rracizëm dhe seksizëm, pasi Breckynn ishte e vetmja vajzë që nuk ishte nga SHBA-ja.

Trajneri i notares shprehet:

Të gjitha vajzat janë veshur njësoj dhe e vetmja që skualifikohet është Willis, një vajzë emigrante dhe me të pasme të mëdha”

Skualifikimi i notares u tërhoq më pas nga organizatorët të cilët i dhuruan sërish fitoren 17 vjeçares.

Risultati immagini per Breckynn Willis

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/