JOQ Albania
Home

“Ndizen” vajzat e MARIA BONITA-s SONTE, çmendin me manovrat e tyre ledhatuese
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 13/09/2019 21:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bjonde, brune, me flokë të kuqe, me trupin si ngjalë apo me forma të kolme, janë vajzat joshëse të klubit më të njohur në kryeqytet.

Të “pagëzuara” ndryshe si kukullat e Tiranës, bukuroshet e MARIA BONITA do të ndezin këtë të premte me manovrat e tyre.

Jua kanë servirur ndonjëherë gotën e shampanjës në majë të takave të larta? Ky gjest joshës mund të performohet vetëm nga profesionistet dhe ledhatueset e tubit.

Jo vetëm për privatësinë që u ofron klientëve të përhershëm e atyre të rinj, por me joshjen që u bëjnë “panterat” e zjarrta, është e pamundur të mos rikthehesh.

Vajzat e veshura seksi me të brendshme me lidhëse apo me dantellë do të ndezin kryeqytetin mbrëmjen e sotme. Mund të keni jo vetëm një, por dy që japin shfaqje vetëm për ju...

Atmosfera do të arrijë kulmin... Prisni të magjepseni...

Mos harroni!

Çfarë ndodh tek Maria Bonita, mbetet tek Maria Bonita…

Adresa: Bulevardi Zogu i Parë (ish-Treni)