JOQ Albania
Home

I riu kubanez befason Maradonën që nga televizioni: Jam djali yt
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 13/09/2019 12:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Diego Armando Maradona është dalluar gjithmonë për jetën e shturur që bën dhe për lidhjet e tij të shumta dashurore.

Legjendës argjentinase i kanë dalë shpesh fëmijë ilegalë, por zyrtarisht ai ka pranuar se ka vetëm 5 fëmijë zyrtarë.

Por mesa duket numri i fëmijëve të tij, është më i madh se kaq.

Së fundmi, një djalë i ri nga Kuba, i quajtur Lara, në një nga televizionet më të ndjekura në Argjentinë është shprehur së është djali i Maradonës.

Ai u shpreh:

Kur kam qenë 5 vjeç kam blerë një gazetë dhe e pashë fytyrën  time atje. Ata shkruanin se unë isha fëmija i Maradonës. Mamaja ka ndërruar jetë nga kanceri në moshën 23-vjeçare. Ajo e kishte takuar Diegon nëpërmjet një shoku të ngushtë, Ferit. Ia ka thënë të vërtetën edhe babait jo-biologjikë, një javë përpara se të ndërronte jetë. Unë dëshiroj të bëj edhe analizat për ta vërtetuar”.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/