JOQ Albania
Home

Nis shtrimi i tapetit në “Arena Kombëtare”, tifozët: Stadium i keq, në Paskuqan e kanë marrë këtë barin?
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 13/09/2019 10:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Edhe pak dhe stadiumi i ri, "Arena Kombëtare’ do të jetë gati. Faza e punimeve ka hyrë në ditët përfundimtare, ndërkohë që ka nisur shtrimi i tapetit.

Sipas deklaratave nga zyrtarët e FSHF-së, stadiumi do inagurohet në muajin tetor për ndeshjen ndaj Francës.

Gjithsesi, ka një pjesë të madhe të tifozëve që stadiumi i ri nuk iu pëlqen.

Në videon e postuar nga faqja e FSHF-së kanë vërshuar komentet negative. Disa tifozë vënë në pah se stadiumi do shfrytëzohet edhe për përfitime nga politika, ndërsa disa kapen me shtrimin e tapetit.

Njëri shkruan:

Po pse ashtu shtrohet bari? O zot sa injoranta, ku l*shin e kanë marë atë bar, në Paskuqan?"

Ja disa nga komentet e tifozëve:

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/