JOQ Albania
Home

Roma bën gallatë me trajnerin e Kosovës, poston videon qesharake në internet
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/09/2019 23:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një video e trajnerit të Kosovës, Bernard Shaland, gjatë ndeshjes Angli-Kosovë, ka bërë xhiron e internetit. Ai shfaqet i tërbuar me autogolin e ekipit të ti, më pas qesh sapo sheh kamerën që po e filmonte.

Këtë episod e ka shfrytëzuar faqja zyrtare e Romës, në “Twitter”, e cila shquhet për postimet pikante.

Duke njoftuar rikthimin e ndeshjeve në Serie A në fundjavë, Roma e shfrytëzoi reagimin e Shaland, nëpërmjet një gjetje epike, duke e lidhur të qeshurën e tij me përfundimin e pushimeve nga ndeshjet ndërkombëtare.

“Pauza ndërkombëtare”, shkruhet në video në momentin e nervozizmit të Shaland, ndërsa kur kthehet e qeshura te trajneri zviceran, shkruan “ka marrë fund”.

Ndiqeni:

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/