JOQ Albania
Home

Të gjithë lojtarët do duan të firmosin te Brescia kur të shohin vajzën e presidentit të klubit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/09/2019 18:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Skuadra e Brescias u ngjit këtë sezon në Serinë A dhe tashmë është pjesë e ekipeve elitare italiane.

Presidenti i klubit, Massimo Cellino është përpjekur të krijojë një ekip rivalizues, madje ka afruar në ekip edhe Mario Balotelin.

Megjithatë, lojtarët do e kenë më të lehtë të binden për të firmosur me Brescian kur të shohin se cila është vajza e presidentit të klubit.

Quhet Eleonora, dhe është një super bukuroshe bionde e cila ka shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Ajo poston vazhdimisht foto të bukura dhe seksi në profilin e saj. Mesa duket, tashmë nuk do jetë e vështirë për lojtarët të binen për të shkuar aty, pasi do e kenë një arsye më shumë, sidomos beqarët.

Kujtojmë që pjesë e Brescias është edhe futbollisti shqiptar, Emanuele Ndoj.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/