JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë në Paskuqan/ Bëhen copash makinat luksoze nga përplasja e fortë
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/09/2019 18:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në zonën e Paskuqanit në Tiranë.

Një qytetar ka nisur disa foto në redaksinë e "JOQ Albania" dhe tregon se dy makina luksoze janë përplasur keq me njëra-tjerën.

Po ashtu ai thotë se njëri prej drejtuesve të makinave ka pësuar dëmtime të rënda.

Mesazhi i tij:

Ne paskuqa nga ora 2. Po shoferi benzit ka pas demtime te renda."

Gjithashtu ai ka nisur edhe disa foto, ku shikohet se makinat janë bërë copash nga përplasja e fortë me njëra-tjetrën. Në vendin e ngjarje dallohet edhe që ka forca të shumta policie.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/