JOQ Albania
Home

Lëvizja e Rei Manajt mahnit UEFA-n, ja vlerësimi i madh që i bën shqiptarit
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/09/2019 13:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shqipëria mori një fitore të rëndësishme 4-2 ndaj Islandës mbrëmjen e së martës. Lojtarët kuqezinj bënë paraqitje mjaft të mirë dhe kjo u vu re nga të gjithë.

Faqja zyrtare e Europianit 2020 në “Facebook”, ka publikuar pasimin me takë të Rei Manajt, që solli golin e Elseid Hysajt në takimin ndaj Islandës.

Pasimi i Manajt është zgjedhur si lëvizja më e bukur e ditës kur Shqipëria, por edhe kombëtare të tjera luanin në të njëjtën kohë.

Më poshtë, video e publikuar nga faqja e UEFA-s:

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/