JOQ Albania
Home

U bë e njohur sepse i doli një video +18, ja si i fiton tani 2 milion dollarë për më pak se 2 minuta Kim Kardashian
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 12/09/2019 13:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kim Kardiashan është një prej femrave më të njohura dhe më të përfolura në të gjithë botën. Ajo u bë e njohur pasi i doli një video +18.

Ndërsa së fundmi Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e të brendshmeve në formë korseje. Brenda një kohe të shkurtër është bërë nami me shitjet.

Mësohet se në më pak se dy minuta nga hedhja në treg e kësaj linje , Kim ka fituar ka fituar 2 milion dollarë.

Ky fitim nuk ishte parashikuar nga askush dhe mund të thuhet se Kimi i ka habitur të gjithë këtë herë.

E ditur bëhet edhe se linja e  të brendshmeve "Skim" që është hedhur në treg janë kryesisht korse të cilat shërbejnë për të definuar format dhe për të të treguar më të dobët.

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/