JOQ Albania
Home

Motra miliardere e Kim Kardashian habit me shumën e parave që mban në xhep
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12/09/2019 8:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kylie Jenner është një prej femrave me më shumë influencë në botë, bashkë me motrat e saj. Teksa të gjithë kanë shqetësime të llojeve të ndryshme, Kylie duket se e ka në terezi dhe i përgjigjet me humor çdo ngacmimi të mundshëm.

Teksa ka qenë e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres, ajo është pyetur në lidhje me portofolin dhe shumën e monedhave që mban me vete, kur i duhet të dalë nga shtëpia.

E normalisht, nuk kishte si të mos na habiste me përgjigjen që ka dhënë. Teksa Ellen do të dijë se sa para kishte marrë Kylie teksa kishte ardhur në studion e saj, ajo ka thënë me sportivitet se 0 dollarë.

Më pas Ellen pyeti Kris-in dhe kjo e fundit zbuloi se kishte 5 kartëmonedha 20 dollarëshe me vete.

Kris Jenner, nëna e motrave të famshme, tregoi:

Dikur mbaja 1000 dollarë në kartëmonedha 20-tëshe. Por sa herë që kërkoja para ishin zhdukur e di pse, sepse unë kam 6 fëmijë. Dhe zhdukeshin. kështu që u dorëzova dhe tani kam më pak për të më vjedhur”.

Epo tani le të rrijë e qetë pasi askush nuk do t’i vjedhë më!

***

Për t’u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet. KOMUNITETI JOQ ALBANIA: https://m.facebook.com/groups/komunitetiJOQ/